Kategorie
Sklep O Firmie Oferta Warsztatu Nowa Polityka Prywatności tj. RODOPolityka CookiesPolityka PrywatnościRegulaminSprzedaż Ratalna Realizacje Płatności i Transport Download Kontakt Certyfikaty i Homologacje Reklamacje i Zwroty Dojazd
Polityka Prywatności
Sklep lpg.auto.pl, zwany dalej „Sklepem”, przykłada duże znaczenie do ochrony danych osobowych swoich użytkowników. Wyrazem realizacji powyższego podejścia jest chęć wyjaśnienia użytkownikom Portalu zasad dotyczących ochrony ich prywatności. 
 1. Klient Sklepu, aby móc dokonać zakupów musi wypełnić odpowiedni formularz. Wymagane jest tam podanie określonych danych.
 2. Wszelkie dane osobowe, które klient Sklepu wprowadzi do formularza rejestracyjnego, formularza kontaktowego ze Sklepem oraz inne dane osobowe zebrane przez Sklep przetwarzane są w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia i wymogami określonymi w prawie polskim, a przede wszystkim ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn.zm.).
 3. Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowo Usługowa Perfekt Piotr Fica z siedzibą w Poczesnej, ul. Handlowa 17a, 42-262 Poczesna. NIP 5731013735, REGON 150583241,
 4. Administrator może powierzyć przetwarzanie zebranych danych osobowych użytkowników Portalu innemu podmiotowi na podstawie zawartej z nim, na zasadzie art. 31 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, umowy.
 5. Klient Sklepu ma prawo dostępu do swoich danych osobowych i może dokonać ich weryfikacji lub poprawienia, a także usunięcia.
 6. Sklep przetwarza dane osobowe klientów w zakresie niezbędnym do zawarcia, wykonania oraz rozwiązania stosunku prawnego wynikającego z umowy zawartej przez klienta ze Sklepem. Dane osobowe klientów podane w formularzach kontaktowych są wykorzystywane w celu udzielenia klientowi odpowiedzi.
 7. Sklep przetwarza również za zgodą klienta jego dane osobowe w szczególności klienta w celach: statystycznych, marketingowych prowadzonych przez Sklep lub za jego pomocą na rzecz osób trzecich, wysyłania informacji handlowych na podane adresy e-mail.
 8. Informacje handlowe będą wysyłane do klienta Sklepu jedynie na podstawie jego zgody, wyrażonej przy rejestracji w Sklepie lub przy dokonaniu zakupów lub w terminie późniejszym.
 9. Dane osobowe zebrane przez Sklep mogą zostać przekazane upoważnionym, na podstawie obowiązujących przepisów prawa, organom państwowym.
 10. Informacje, które są zawierane w logach systemowych w związku z ogólnymi zasadami realizacji połączeń w Internecie wykorzystywane są przez firmę hostingową obsługującą Sklep jedynie w celach technicznych oraz statystycznych.
 11. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za standardy ochrony danych osobowych stosowanych przez portale, do których linki znajdują się na stronach Sklepu. Klienci po przejściu za pomocą linku zamieszczonego na stronach Sklepu na stronę innego podmiotu powinni zapoznać się ze stosowaną tam polityką prywatności.
 12. Sklep zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian niniejszej Polityki prywatności. Zmiany takie mogą nastąpić w związku z: wprowadzaniem nowych usług lub zmianami obowiązujących przepisów prawa.
 13. W przypadku pytań i opinii dotyczących stosowanej przez Sklep polityki prywatności prosimy o ich przesyłanie na adres e-mail: list@lpg.auto.pl
Zamówienia telefoniczne
mobile: 577 342 333
pon-pt: 08:00-16:00
sob: nieczynne

Dział Handlowo-Wysyłkowy
Sklep

Firma Handlowo Usługowa Perfekt
ul. Handlowa 17a
tel: 792 550 519
list@lpg.auto.pl

Warsztat
tel: (34) 327-46-24

Sklep Stacjonarny
ul. Jędryczki 22
41-219 Sosnowiec
tel: 792 301 555
sosnowiec@lpg.auto.pl

NIP: 5731013735
REGON: 150583241

Akceptujemy płatności:
Płatności kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
Dowiedz się więcej
Płatności i Transport